З грудня 2016 року виплата державної соціальної допомоги буде провадитись у підвищених розмірах

Законом України „Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам” визначено право на матеріальне забезпечення за рахунок коштів Державного бюджету України та соціальний захист інвалідів з дитинства та дітей-інвалідів шляхом встановлення державної соціальної допомоги у відсотках від прожиткового мінімуму.


Виїзний прийом громадян начальником служби у справах дітей обласної державної адміністрації

20 вересня 2016 року в службі у справах дітей виконавчого комітету Смілянської міської ради з 11.00 до 13.00 відбудеться виїзний прийом громадян начальником служби у справах дітей обласної державної адміністрації Оксаною Іванівною Покатіловою. Джерело: сайт Смілянської міської ради


Офіцер поліції, «титулований» бодібілдер зустрілася з юними смілянами

З першої хвилини знайомства в неї закохалися всі присутні : чарівна дівчина, офіцер поліції, «титулований» бодібілдер. Ці, на перший погляд, несумісні поняття, чудово поєднуються у житті Марії Лихолай. Струнка, висока, із зачіскою, яка дуже личить  жінці-офіцеру, у форменному поліцейськоьу одязі, з іменним жетоном, змайже  укомплектованою системою, надзвичайно комунікабельна і дуже харизматична  Марія відразу заволоділа увагою юнацтва.


У Смілі відбувся Відкритий Чемпіонат Черкаської області з веслування на байдарках і каное, присвячений пам’яті патріотів України, які загинули в зоні АТО

В рамках заходів з відзначення Дня міста, на центральному пляжі міста відбувся Відкритий Чемпіонат Черкаської області з веслування на байдарках і каное, присвячений пам’яті патріотів України, які загинули в зоні АТО.


Смілянські школярі вчать правила дорожного руху

З метою формування навичок безпечної поведінки, свідомого ставлення до необхідності збереження людського життя, запобігання дорожньо-транспортного травматизму з 05 по 09 вересня 2016 року у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 проведено Тиждень безпеки дорожнього руху.


Порядок відображення в податковій звітності з ПДВ касових чеків

Смілянська ОДПІ роз’яснює, згідно з п. 198.3 ст. 198 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) податковий кредит звітного періоду визначається виходячи з договірної (контрактної) вартості товарів/послуг та складається з сум податків, нарахованих (сплачених) платником податку за ставкою, встановленою п. 193.1 ст. 193 Кодексу, протягом такого звітного періоду у зв’язку з:


З наступного тижня в Черкаській області очікується невеликий та помірний дощ

За розрахунками синоптиків, з 20 вересня у супроводі зниження температурного фону очікуються невеликі та помірні дощі. При цьому, заморозків, які є небезпечними для польових та городніх культур, не очікується. Температура повітря вночі +3+8°, вдень +11+16°, повідомив начальник Черкаського обласного гідрометцентру Віталій Постригань