Активісти вирішили як діяти далі (Відео)


У Ташлику 21 листопада не буде електроенергії

Згідно графіку планових відключень у зв’язку із ремонтними роботами, які проводять працівники Смілянського РЕМ 21 листопада без електропостачання залишаться мешканці села Ташлик.


21 листопада у Смілі тимчасово не буде електроенергії

Смілянський міський район електричний мереж проводить планові ремонтні роботи. Тож, 21 листопада тимчасово світло відключать на вулиці Р.Ролана (2-44, 1-57) та провулку Р.Ролана (2-16, 1-17).


Штаб смілянських активістів вирішив, як діяти далі

Безстрокова акція блокування доріг продовжиться і надалі. Про це йшла мова сьогодні на засіданні штабу активістів, які понад добу перекривають головні дороги у Смілу, вимагаючи підписання справедливого договору


До акції протесту смілян долучаються активісти з інших районів (Відео)


На Черкащині СБУ блокувала контрабанду наркотиків з ЄС

На Черкащині співробітники Служби безпеки України припинили функціонування міжнародного каналу надходження в Україну наркотиків із країн Європейського союзу.


Виділено кошти на зарплату медикам (Відео)


Блокування доріг: подальші дії активісти визначать на засіданні штабу

Станом на 16 годину смілянські активісти продовжують перекривати траси, вимагаючи підписання договору з НАК “Нафтогаз” без перекладання на Смілу боргів приватного теплопостачальника.


Смілянських школярів запросили пройти квест «Моя професія»

Нещодавно для старшокласників Смілянщини в рамках Акції «Випускник» стартував профорієнтаційний квест «Моя професія». Про це інформують у Смілянському міськрайонному центрі зайнятості.


Якої погоди чекати на Смілянщині 21 листопада?

До Смілянщини наближаються атмосферні фронти південного циклону. Ожеледь, налипання мокрого снігу можуть ускладнювати роботу об’єктів енергетичної галузі, ожеледиця на дорогах – роботу транспорту.