Штаб смілянських активістів вирішив, як діяти далі

Без іменіБезстрокова акція блокування доріг продовжиться і надалі. Про це йшла мова сьогодні на засіданні штабу активістів, які понад добу перекривають головні дороги у Смілу, вимагаючи підписання справедливого договору, без переведення боргів приватного теплопостачальника на Смілу. На засіданні вирішили як діяти далі, зазначила у коментарі «Смілі» представник штабу Наталія Дяченко:

– Ми вдячні тим людям, які з нами разом, це і активісти, і далекобійники, стояли разом зі смілянами. Вони витримали цілу добу важкого протистояння.

Зараз людей та транспорт, які простояли на блокпостах більше доби, відпустили. Блокування доріг триватиме. Частково. Тобто блокуватиметься з перервами кожні кілька годин. Напруги такої, як була більше доби вже не буде. Втім, боротьба за справедливість продовжується. Сміляни чекають зустрічі із новим очільником області, Олександром Вельбівцем, яку заплановано на середу, 21 листопада. Активісти сподіваються, що людина з новими думками підтримає смілян.

– Сподіваємося, допоможе вирішувати це питання. Влада просить піти на поступки і надати можливість для більш зрозумілого спілкування з новим очільником, зазначили у штабі активістів.

Без імені1 Без імені Без імені2

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *