Як першокласників вчать бути підприємливими

Насичений цікавими подіями був для учнів 1-Б класу школи №7. Тиждень отримав назву «Ми – підприємливі». Учні доводили, що мають якості підприємливої людини: створили «Візуальний словник», стали маленькими добродіями і добродійками.


Смілянам нагадують про послуги «Електронного кабінету платника»

З метою забезпечення належного сервісного обслуговування платників податків, відповідно до наказу Міністерства фінансів України від 14.07.2017 №637 «Про затвердження Порядку функціонування Електронного кабінету»


У Черкаській області третина усіх працівників промисловості – харчовики

У третю неділю жовтня у державі відзначають День працівників харчової промисловості. Цей день є професійним святом для 14,6 тис. працівників області або для кожного третього працівника промисловості


У Смілянському коледжі День працівників харчової промисловості відзначили ярмарком

День працівників харчової промисловості було започатковано у 1966 році і він святкується у третю неділю жовтня. В Україні цей День відзначається щорічно згідно з Указом Президента України № 714/95 від 8 серпня 1995 року.


Реалізація програми Нової української школи: у поступі до цінностей

У Києві Інститут проблем виховання Національної академії педагогічних наук України провів круглий стіл “Реалізація програми Нової української школи: у поступі до цінностей”. У ньому взяли участь науковці і практики із семи областей України.


СМІЛЯН ЗАКЛИКАЮТЬ НЕ ПАЛИТИ ГІЛЛЯ ТА СМІТТЯ, А ПРО ПОРУШНИКІВ ПОВІДОМЛЯТИ

Спалювання листя є надзвичайно шкідливим для здоров’я людей та екологічного стану міста та є прямим порушенням низки норм чинного законодавства, а саме: ст. 50 Конституції України, ЗУ «Про охорону природного навколишнього середовища», ЗУ «Про охорону атмосферного повітря»


Якої погоди чекати на Смілянщині 21 жовтня?

Календарна осінь вступила у другу половину своєї ходи, проте погода поки лише радує: сонячно, сухо та тепло. Температура повітря значно перевищує норму, а затяжні дощі відсутні.


30 тисяч родин отримали «пакунки маляти»

30 тисяч родин по всій країні вже отримали «Пакунок малюка». Про це інформує Секретаріат Кабінету Міністрів. Урядову ініціативу для  підтримки родин з дітьми було запроваджено з 1 вересня.  «Пакунок» – це додаткова допомога від держави батькам новонароджених


Що змінилося за рік після прийняття закону про медичну реформу

Минув рік з дня голосування за медичну реформу в стінах Верховної Ради. Тоді свій голос за зміни в системі охорони здоров’я і гарантований державою пакет медичних послуг для кожного віддали 240 народних депутатів.


Скільки жителі Черкащини витратили цьогоріч на автопокупки

У січні-вересні цього року в Черкасах та області зареєстрували понад 1 200 нових авто. Кожен автомобіль в середньому коштував 34 тисячі доларів США. Про це інформує «Діловий регіон».