У Смілі триває боротьба із амброзією

Щороку міська влада закладає кошти на знищення амброзії. Алергенну рослину влітку  щодня викошують на значній території міста. Нині – у мікрорайоні Малої Яблунівки.


Відбулося засідання виконавчого комітету Смілянської міської ради

Засідання провів секретар міської ради Віктор Федоренко. Одні із основних питань, які розглянули члени виконавчого комітету, стосувалися захисту прав дітей, призначення стипендії творчо обдарованим дітям та молоді, відзначення Дня Державного Прапора України та Дня незалежності України, квартирного обліку та приватизації житла, проведення чергового призову громадян 1997 р.н. та старшого віку, які втратили право на відстрочку, […]


Сьогодні вечірнє пропускне «вікно» на черкаському мосту відкриють о 17.30

З півторагодинною затримкою сьогодні відкриють вечірнє пропускне «вікно» через міст. Про це повідомляє прес-служба Черкаської ОДА з посиланням на підрядне підприємство ТОВ «Шляхове будівництво «АЛЬТКОМ».


Інспектори Держгеокадастру Черкаської області влаштували перевірки дотримання вимог земельного законодавства

Державні інспектори Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області протягом 2017 року провели 180 перевірок дотримання вимог земельного законодавства, під час яких виявлено 93 порушення.


З 12 серпня на Черкащині стартує сезон полювання на пернату дичину

Згідно наказів користувачів мисливських угідь Черкаської області, сезон полювання на пернату дичину розпочнеться з 12 серпня та триватиме до 31 грудня поточного року включно. Днями полювання встановлено у середу, суботу та неділю. Всього в області функціонує 53 мисливських господарства, з них 6 підпорядковані обласному управлінню. Решта­ – мисливські господарства системи Українського товариства мисливців та рибалок […]


Прийом громадян проведе заступник міського голови Людмила Осейко

Згідно графіку прийому смілян 11 серпня, з 14.00 до 16.00 особистий прийом громадян проведе заступник міського голови Людмила Семенівна Осейко. Запис на прийом проводиться у відділі діловодства, контролю та звернень громадян (кабінет № 7, 1 поверх) з 9.00 до 16.00 (обідня перерва з 13.00 до 14.00). Запис на прийом по телефону не проводиться.


Родини бійців АТО зі Сміли взяли участь у першому тренінгу нового соцпроекту

Вчора в м. Черкаси за сприяння Смілянського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 5 родин учасників АТО зі Сміли взяли участь у першому тренінгу соціального проекту — «Соціальна адаптація учасників АТО Черкаської області та членів їх сімей». Його презентувала громадська організація «Регіональний психологічний кризовий центр». Данний проект покликаний покращити якість рівня життя учасників АТО та їх сімей шляхом розширення […]


Смілянська художниця розмалювала арку та під’їзди багатоповерхівок

Замість сірих стін – яскраві кольори, квіти та китиці калини. У мікрорайоні Богдана Хмельницького віднедавна є не лише художньо оформлена зупинка громадського транспорту, але й під’їзди та арка в одній із багатоповерхівок. Під’їзди розмальовані квітами та під стиль української вишивки.


Смілянським підприємцям роз’яснили, чи законна діяльність, не зазначена в облікових данних

Смілянські податківці надають роз’яснення щодо питань оподаткування для фізичних осіб, підприємців.  Так, на часі питання про те, чи має право фізична особа підприємець – платник єдиного податку здійснювати види діяльності, які не зазначені в його облікових даних. Фіскали нагадують, відповідно до ст.42 Господарського кодексу України (далі – ГКУ) підприємництво – це самостійна, ініціативна, систематична, на […]


У Смілі змагалися працівники виробничих підрозділів залізничного вузла

У спорткомплексі місцевого «Локомотиву» за участю представників виробничих підрозділів залізничного вузла відбулися спортивні змагання присвячені Дню профспілки залізничників і транспортних будівельників України. Захід розпочався з вітальних слів голови Шевченківської територіальної профспілкової організації Віктора Мотузенка. Після урочистої частини на смарагдовий штучний газон вийшли футболісти.