Інспектори Держгеокадастру Черкаської області влаштували перевірки дотримання вимог земельного законодавства | Газета "Сміла" – газета про наше рідне місто

Інспектори Держгеокадастру Черкаської області влаштували перевірки дотримання вимог земельного законодавства

інспекціяДержавні інспектори Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області протягом 2017 року провели 180 перевірок дотримання вимог земельного законодавства, під час яких виявлено 93 порушення.
На усунення виявлених порушень видано 53 приписи та складено 43 протоколи про адміністративні порушення. До адміністративної відповідальності притягнуто 40 осіб і накладено стягнень на загальну суму 11075 грн. Добровільно штраф сплатила 21 особа на суму 5950 грн., інформують у Головному управлінні Держгеокадастру у Черкаській області.
Крім того, здійснювалися перевірки стану додержання органами виконавчої влади й місцевого самоврядування вимог земельного законодавства в процесі передачі у власність, надання в користування, зокрема в оренду, вилучення (викупу) земельних ділянок. За результатами 973   перевірок виявлено 50 рішень, які прийнято з порушенням вимог земельного законодавства, та направлено 50 клопотань до органів місцевого самоврядування і виконавчої влади про приведення ухвалених рішень (розпоряджень) до вимог земельного законодавства.
У зв’язку з виявленням у результаті перевірок порушень щодо самовільного зайняття земельних ділянок, зміни цільового призначення земельних ділянок і знятті родючого шару ґрунту без отримання відповідного дозволу встановлено розмір шкоди в сумі 1 млн 360 тис. грн (29 нарахувань). Шкоду в розмірі 156 тис. грн порушники сплатили добровільно (13 нарахувань).

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *