У Смілі триває боротьба із амброзією | Газета "Сміла" – газета про наше рідне місто

У Смілі триває боротьба із амброзією

DSC_0375 (2)Щороку міська влада закладає кошти на знищення амброзії. Алергенну рослину влітку  щодня викошують на значній території міста. Нині – у мікрорайоні Малої Яблунівки.

DSC_0372 (2)– Виявляємо зарості амброзії і самостійно, і за зверненням громадян, – зазначає начальник інспекції з благоустрою, екології та забудови міста Олександр Яценко. – Наприклад, біля Будинку культури у Малій Яблунівці – люди до нас звернулись, інспекція з благоустрою уклала договір із СКП «Комунальник» і одразу почали працювати. Кошти на це виділяються з природоохоронного фонду щороку і за потребою, як-от зараз, використовуються. Викошувати доводиться багато. Одні з найбільш проблемних зон – мікрорайони РПЗ, Шевченка. Загалом великий обсяг робіт покладено на працівників СКП «Комунальник», бо в місті лише вони цим займаються. Щоб прибрати амброзію на приватних територіях – біля магазинів, будинків, звертаємось до їх власників, мешканців, щоб викосили також. У крайньому випадку вживаємо заходи адміністративного характеру. Чому просимо? Бо, на приватних територіях ми не маємо права за бюджетні кошти виконувати такі роботи, залишати ж алергенні зарості не можна.

DSC_0369 (2)Амброзія небезпечна для людей. Квітковий пилок викликає ряд алергенних захворювань, тому важливо якомога раніше виявляти та знищувати рослину, поки вона не почала нищити здоров’я.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *