Заборону на продаж сільгоспземель продовжено ще на рік

Сьогодні, 2 листопада 2016 року, в Україні набув чинності закон про продовження мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення. Заборону продовжено до 1 січня 2018 року.


Гімназисти знімають історичний фільм

Під час канікул гімназисти здійснили дводенну екскурсію, під час якої познайомилися з двома із семи чудес України: Хотинською і Кам’янець-Подільською фортецями. Поринули у прадавню історію, милувалися старовинною архітектурою. Дізналися про легенди, пов’язані з цими місцями та історичними персонами, які тут перебували. Ця поїздка мала ще одну мету. Вихованці творчого об’єднання «ІДЕЯ» розпочали зйомки телевізійного фільму […]


Майже півтори тисячі роботодавців Черкащини підвищили зарплату працівникам

У результаті спільних заходів територіальних органів фіскальної служби та місцевої влади керівники 831 підприємств та 632 підприємці – фізичних осіб, які виплачували своїм працівникам зарплати, менші за передбачений законодавством мінімум або на рівні мінімуму, підвищили рівень оплати праці. Таким чином бюджет поповнився на додаткових 2025,9 тис. гривень податку на доходи фізичних осіб.


Завершився обласний чемпіонат серед футбольних команд ветеранів

Більше двох місяців спортсмени аматори змагалися на теренах області в рамках чемпіонату серед команд ветеранів за версією 40 +. Районний «Ветеран», саме таку назву носить збірна, за шість турів зустрівся в футбольних двобоях з командами міст Кам’янки, Канева, Черкас, Золотоноші та Кам’янського району, повідомляє сектор у справах сім’ї, молоді та спорту РДА.


Конкурс-фестиваль “Зоряний дощ” у Смілянському коледжі харчових технологій, 01.11.2016р.


Сплата акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів

Смілянська ОДПІ інформує, відповідно до абзацу третього пп.14.1.212 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) реалізація суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів – це, зокрема, фізичний відпуск з автозаправної станції (АЗС) та/або автомобільної газозаправної станції (АГЗС) товарів, зазначених у пп. 215.3.4 п. 215.3 ст. 215 цього Кодексу, незалежно від форми розрахунків.


Працює Урядова «гаряча лінія»

Смілянське об’єднане управління Пенсійного фонду України Черкаської обалсті нагадує про те, що працює Урядова «гаряча лінія». Урядова «гаряча лінія» – 1545.


Частина Сміли без тепла

У Смілі на дві котельні №№3 і 9 припинено подачу газу. Як прокоментував ситуацію т.в.о. директора ТОВ “Сміла Енергоінвест” Ігор Ройко, він зараз у Києві, щоб домовитися про відновлення газопостачання з НАК “Нафтогаз України”. Як зазначив керівник, він думає, що до вечора тепло у домівки смілян подадуть.


На Черкащині підбито підсумки місячника добровільної здачі зброї

Впродовж жовтня поточного року мешканці міста та області могли здати до Національної поліції незареєстровану зброю, набої та інші небезпечні предмети, уникнувши при цьому відповідальності


Інститут третього віку продовжує роботу на Смілянщині

В приміщенні Клубу Культури с. Балаклея зібрались  на навчання люди похилого віку – студенти Інституту освіти третього віку, повідомляє сайт Смілянського ЦСССМ.