Ремонт дороги Черкаси-Сміла планують завершити до грудня

Заступник голови Черкаської ОДА Сергій Овчаренко повідомив, що до кінця місяця обласна влада планує завершити ремонт правої сторони відрізку дороги Черкаси-Сміла.


На вокзалі станції Черкаси розпочала роботу міжнародна квиткова каса

У сервісному центрі вокзалу станції Черкаси у жовтні почала роботу спеціалізована квиткова каса з оформлення проїзних документів у міжнародному сполученні. Касу було відкрито на численні прохання мешканців міста Черкаси, що без сумніву додасть їм зручностей при оформленні подорожей за кордон.


Ліцейний «Осінній марафон»

Тиждень перед осінніми канікулами ознаменувався у ліцеї тим, що отримав поетичну назву «Осінній марафон». Кожного дня ліцеїсти були задіяні у різноманітних заходах, милуючись прекрасною осінньою погодою, що стояла за вікном та створюючи чудову атмосферу всередині закладу.


Підвищення мінімальної зарплати вплине на обсяг субсидій не раніше 2018-2019 років

Підвищення мінімальної заробітної плати до 3200 грн з 1 січня 2017 року вплине на обсяг виплачуваних субсидій, але лише в опалювальний сезон 2018-2019 років. Про це йдеться в роз’ясненні Уряду, інформує прес-служба Черкаської ОДА з посиланням на Міністерство соціальної політики України.


Підступному грипу можна запобігти

Восени, в сезон підвищеного ризику захворювань на гострі респіраторно-вірусні інфекції, у дитячій поліклініці фіксують зростання кількості хворих і готові працювати у посиленому режимі. Ситуацію коментує лікар-педіатр міської дитячої поліклініки Валентина Кулікова. – Минулого року у вересні захворіло 275 дітей, у першій половині жовтня – 587. За аналогічний період цього


З наступного року пенсію можна оформити з будь-якої точки України

З 1 січня 2017 року планується повне переведення усіх пенсійних справ в електронну форму, завдяки чому пенсію можна буде оформити без прив’язки до місця проживання чи роботи. Про це заявив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко. «Пенсійна реформа – це в тому числі питання суттєвого підвищення якості послуг щодо пенсійного забезпечення. У вересні цього року Уряд затвердив […]


Оновлена версія Електронного кабінету платника

Смілянська ОДПІ інформує про те, що працює електронний сервіс «Інформація про РРО» розміщений на головній сторінці офіційного веб-порталу ДФС (www.sfs.gov.ua) у режимі «Інформація з реєстрів» відкритої частини електронного сервісу «Електронний кабінет платника» (оновлена версія).