Порядок реєстрації новонародженої дитини

Батьки новонародженої дитини зобов’язані невідкладно, але не пізніше одного місяця від появи на світ, зареєструвати її народження в органі державної реєстрації актів цивільного стану. Про процедуру реєстрації та необхідні для цього документи повідомляє сайт Смілянського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з посиланням на Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в […]


Державні соціальні інспектори перевірятимуть достовірність інформації про фактичне місце проживання внутрішньо переміщеної особи

На засіданні Уряду внесено зміни до Положення про головного державного соціального інспектора та державного соціального інспектора. Як роз’яснили у Мінсоцполітики, проект відповідного акту було розроблено у зв’язку з прийняттям постанови Кабінету Міністрів України від 08.06.2016 № 365 „Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам”, якою удосконалено систему призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам […]


Смілянські легкоатлети стали переможцями у відкритому Чемпіонаті з триборства

5 листопада в м. Черкаси відбувся відкритий Чемпіонат ОСДЮСШОР з легкоатлетичного триборства серед юнаків та дівчат 2003, 2004, 2005 та 2006 років народження, в яких взяли участь вихованці дитячо-юнацьких спортивних шкіл області та міст України: Гребінка, Олександрія, Кропивницький.


День відкритих дверей у Смілянському промислово-економічному коледжі

5 листопада Смілянський промислово-економічний коледж Черкаського державного технологічного університету радо зустрічав гостей на заході «День відкритих дверей». Директор коледжу Володимир Гнатович Шиян привітав майбутніх вступників та їх батьків, а також познайомив з історією навчального закладу та можливостями, які відкриваються перед майбутніми студентами.


Смілянська молодь провела акцію “Геть паління! Ми – здорове покоління!”

Щорічно в кожен 3-й четвер листопада в світі відзначається Всесвітній день відмови від тютюнопаління. Деякі люди не усвідомлюють всієї тяжкості наслідків від вживання тютюну для свого здоров’я і здоров’я своїх дітей. У більшості випадків це є результатом відсутності переконливої інформації з даної теми, а так само наслідки інформаційної протидії з боку тютюнових компаній.


У школі №3-колегіумі активно працює волонтерська програма “Турбота”

Багато років діє в школі-колегіумі №3 програма «Турбота», якою передбачено організацію діяльності шкільних волонтерських загонів. Відповідно до річного плану кожного навчального року проводяться уроки доброти, які відбуваються в школі в рамках проведення Дня добра.


Відзначили переможців конкурсу на кращу студентську кімнату

15 листопада в приміщенні міського Будинку Культури відбулись урочисті вітання до Міжнародного дня студента, студентів Смілянського коледжу харчових технологій НУХТ. До дійства долучився і Смілянський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, який більше 10 років в нашому місті проводиться конкурс – огляд «На кращу кімнату» студентських та учнівських гуртожитків


Шаховий турнір присвячений почесному залізничнику Володимиру Смолінському

Відбулися відкриті змагання шахістів, присвячені колишньому голові райради «Локомотив», Почесному залізничнику Володимиру Яковичу Смолінському. Шість турів напружених шахових баталій визначили кращих. Як розповів Олександр Говденко, директор ФСК «Локомотив», ст. ім. Т. Шевченка, переможцем змагань став Олександр Кайтмазов, працівник ПАТ «НВП СЕМЗ», неодноразовий чемпіон Одеської залізниці.


Коли платити земельний податок

Фахівці податкової нагадують, що відповідно до ст. 269, 270 Податкового кодексу України (далі — ПКУ) платниками земельного податку є власники земельних ділянок, земельних часток (паїв) та землекористувачі, об’єктами оподаткування — земельні ділянки, які перебувають у власності або користуванні, та земельні частки (паї), які перебувають у власності.