Шановні земляки! Дякуємо, що ви з нами у 2024 році! Доєднуйтеся: індекс передплати 40805.

Черговий номер газети “СМІЛА” за 08 травня : призначення пенсій по інвалідності 3 групи, хто має право на пільги по оплаті комуналки, поради та рецепти, приватні оголошення, вітання та реклама. Подати оголошення, рекламу: тел. 097-194-79-70, 073-209-87-01


Смілянські пляжі та водойми готують до купального сезону


Смілянська спілка учасників бойових дій АТО подбала про побратимів


Браконьєрські сітки вилучили під час рейду


Смілянська громада була представлена на форумі Digital Power Summit 2024

За результатами дослідження першого пілотного Індексу Смілянська громада увійшла до 100 лідерів цифрової трансформації України. Її на цьому форумі представив головний спеціаліст з питань цифрового розвитку Олексій Власенко.


Юні сміляни стали учасниками пізнавальної мандрівки «Відкрий для себе Європу»

День Європи другий рік поспіль українці відзначають спільно з державами Європейського Союзу – 9 травня. Цей день – гарна нагода дізнатися більше про сусідні країни, відчути свою належність до великої європейської сім’ї.


Керування напідпитку: більше тисячі адмінпротоколів склали поліцейські на водіїв-порушників

За чотири місяці 2024 року поліцейські Черкащини зафіксували та оформили 1202 водіїв з ознаками алкогольного та наркотичного сп’яніння.


Рятувальники Черкащини вдосконалюють навички гасіння пожеж

Впродовж тижня, у кожному районі області, пожежні-рятувальні підрозділи провели ряд додаткових занять, спрямованих на ефективне гасіння пожеж.


На лаві підсудних чоловік, який вчинив грабіж

Прокурори Черкаської окружної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно 33-річного жителя м. Черкаси, який в умовах воєнного стану заволоділи чужим майном.