Юні сміляни стали учасниками пізнавальної мандрівки «Відкрий для себе Європу»

День Європи другий рік поспіль українці відзначають спільно з державами Європейського Союзу – 9 травня. Цей день – гарна нагода дізнатися більше про сусідні країни, відчути свою належність до великої європейської сім’ї.

Сьогодні активні користувачі дитячої книгозбірні, учні 4-Б класу школи №3-колегіум разом із класним керівником Ольгою Осадчою відвідали заклад і здійснили пізнавальну – мандрівку «Відкрий для себе Європу». Захід провела керівник Євроклубу «Долоньки» Карина Манько.

Із розповіді пані Каріни діти дізналися цікаві факти з історії європейських країн, переглянули відео про європейські цінності, їх роль та значення в житті українців. Колегіанти взяли активну участь у вікторині з питаннями про країни Європейського Союзу, вивчали символіку ЄС та, за допомогою гри разом створювали прапор європейців; також за активність діти отримали подарунки від представництва Євросоюзу в Україні. Бібліотекарі вдячні Євроклубу за подаровану пізнавальну літературу про країни ЄС, яка поповнить інформаційний стенд книгозбірні «Майбутнє України – в Європейському Союзі!»

Захід відбувся у рамках проєкту “Україна – для життя, а не сміття!”, який реалізується за підтримки проєкту Представництва ЄС в Україні «Інформаційна підтримка мереж ЄС в Україні».

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.