Смілянська громада була представлена на форумі Digital Power Summit 2024

За результатами дослідження першого пілотного Індексу Смілянська громада увійшла до 100 лідерів цифрової трансформації України. Її на цьому форумі представив головний спеціаліст з питань цифрового розвитку Олексій Власенко.

Форум, який зібрав відомих цифрових лідерів та представників уряду, став місцем для обговорення та визначення пріоритетних проєктів на 2024 рік, а також презентації першого пілотного Індексу цифрової трансформації територіальних громад України.

Під час зібрання , CDTO ОВА та цифрові лідери громад поспілкувалися з представниками уряду, обговорили пріоритетні проєкти 2024 року та які цифрові рішення можна ініціювати у своїх громадах та регіонах.

Серед ключових тем:
🔸Цифрові інструменти у освітній, медичній, соціальній та фінансовій сферах.
🔸Цифрова економіка і цифрові послуги.
🔸Кібербезпека та кіберстійкість.
🔸Розвиток людського капіталу та державні програми для цього.
🔸Естонський досвід із розвитку цифрової трансформації у малому місті.

Учасники взаємодіяли інтерактивно – у групах обговорили успішні локальні цифрові проєкти, проаналізували результати, обмінялися думками та ідеями. Після обговорень кожна група представила учасникам форуму цифрові кейси, які можна ініціювати на місцевому рівні.

У планах на 2024 рік для CDTO та цифрових лідерів на місцях продовжувати роботу в напрямку цифрової трансформації громад, підтримувати вже наявні проєкти та реалізовувати нові.

Джерело: офіційний сайт Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.