Прокурори Черкаської окружної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно 33-річного жителя м. Черкаси, який в умовах воєнного стану заволоділи чужим майном.
За даними слідства, у квітні зловмисник познайомився із 60-річним чоловіком та попрямував разом з ним в один із багатоповерхових будинків в м. Черкаси. На сходовому майданчику він вдарив потерпілого по потилиці та відкрито заволодів його мобільним телефоном. Після чого з місця скоєння злочину зник.
Того ж вечора правоохоронці затримали грабіжника. Наразі обвинувачений знаходиться під вартою.
У разі доведення вини правопорушникам загрожує позбавлення волі на строк від семи до десяти років, повідомили в обласній прокуратурі.
Залишити відповідь