Нерест-2024: на Черкащині поліція задокументувала понад 70 правопорушень

Від початку введення заборони на вилов риби поліція виявила понад 70 порушень правил рибальства. Сума збитків становить близько 5 мільйонів.


Список аптек у Смілі, де нині є інсулін

Оприлюднено список аптек Черкащини, де на сьогодні є інсулін. Інформацію щотижня оприлюднюють у Держлікслужбі області. Загалом в області інсулін є у 215 аптеках.


Юні джури зі Сміли стали учасниками Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Військово-патріотичному вихованню школярів у Смілі приділяється велика увага. Одним із напрямків цієї роботи є участь у Всеукраїнській дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі «Сокіл» («Джура»).


Лінійний прискорювач має запрацювати на Черкащині уже цьогоріч

Це – завдання-пріоритет для медсфери. Черкаська область – одна із чотирьох, обраних МОЗ для надання цього обладнання. Воно дуже вартісне, призначене для лікування злоякісних пухлин.


Черкаські велосипедисти – серед переможців всеукраїнських змагань

Чемпіонат України в індивідуальній гонці в гору та в індивідуальній гонці на час 15 км, командний Чемпіонат України в груповій гонці (юніори, юніорки, юнаки, дівчата) відбувся з 11 по 14 квітня у Львівській області.


Сміляни успішно виступили на Чемпіонаті України з карате

12-14 квітня в м.Черкаси відбувся XXI чемпіонат України з фунакоші шотокан карате. У змаганнях взяли участь близько 300 учасників з 10 областей України.


Смілянські футболісти – призери Всеукраїнського турніру «DIAMANT CUP»

Нещодавно відбувся Всеукраїнський турнір серед дітей 2014-15 року народження «DIAMANT CUP». У змаганнях взяли участь 8 команд з різних міст України. У підсумку сміляни із команди “Діамант” посіли ІІІ місце.


Протягом вихідних на Черкащині лісівники здійснили 18 рейдів

Державна лісова охорона філій ДП “Ліси України” Черкаської області здійснили профілактичні рейди спільно з Поліцією та ДСНС для інформування громадян про пожежонебезпечний період


Податківці Черкащини за березень зібрали понад 345 млн грн ПДВ

За підсумками роботи в березні 2024 року, збір податку на додану вартість до державного бюджету становить 345,4 млн грн.


Колишній посадовець відшкодує держбюджету шкоду за незаконне звільнення працівника

Суд поновив на посаді директора одного з навчальних закладів у зв’язку з незаконним його звільненням та стягнув з бюджету на його користь кошти за час вимушеного прогулу.