Протягом вихідних на Черкащині лісівники здійснили 18 рейдів

Державна лісова охорона філій ДП “Ліси України” Черкаської області здійснили профілактичні рейди спільно з Поліцією та ДСНС для інформування громадян про пожежонебезпечний період, заборону відвідування лісів та відповідальність за засмічення лісових масивів.

Рейди відбувались у лісових масивах поблизу населених пунктів, де громадяни найбільше люблять відпочивати та на рекреаційних пунктах. Більшість громадян не прибирає після свого відпочинку в лісі, а є й такі, які навмисне вивозять відходи в ліс, бо вважають це підходящим місцем.

Зокрема, рейдова бригада філії “Черкаське лісове господарство” спільно з поліцейськими офіцерами Руськополянської громади, фахівцями Центрально-Західного міжрегіонального управління ЛМГ та представниками Державної служби надзвичайних ситуацій спілкувались з громадянами поблизу Черкас.

Лісові масиви поблизу обласного центру особливо полюбляють відвідувати громадяни. Навіть проста прогулянка в лісі приносить відчуття відпочинку від міської метушні. Тож, спілкуючись з місцевими жителями, учасники рейду розповідали про необхідність збереження лісів від пожеж, нагадали про правила поведінки з вогнем та алгоритм дій у разі виявлення лісової пожежі.

Загалом протягом суботи та неділі лісівниками Черкащини було здійснено 18 рейдів. Під час спілкування громадяни виявляють розуміння та й самі розповідають про те, як важливо берегти ліси.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.