У Смілі затвердили нові тарифи на воду


Родина для кожної дитини: в області масштабують послугу сімейного патронату

Шість громад Черкащини візьмуть участь у загальнонаціональному проекті «Родина для кожної дитини: розвиток сімейного патронату».


Зґвалтування та грабіж: за ніч поліцейських двічі викликали за неправдими повідомленнями

Так 75- річна громадянка повідомила на лінію 102, що на вулиці Кобзарська у Черкасах у квартирі по сусідству, вчора відбулося зґвалтування доньки сусідів. На місце події виїхали патрульні та БШМД.


Сучасний адміністратор: фахівці ЦНАПів області підвищували компетентності

Навички фахівця сучасного центру надання адміністративних послуг опановують адміністратори ЦНАПів Черкащини. Організували дводенні навчання Програма PROSTO


Патрульні виявили за кермом нетверезого водія

Минулої ночі, патрулюючи на вулиці Віталія Вергая у Черкасах, патрульні зупинили автомобіль Opel Astra, що мав технічну несправність.


Житлові субсидії на неопалювальний період: кому необхідно подати заяву

Опалювальний сезон завершується, і черкащани цікавляться, чи потрібно подавати повторно заяву для призначення субсидії.


З початку року із Черкащиною торгували 93 країни світу

За січень–лютий 2024 року експорт товарів становив 207 858,3 тис.дол. США, або 78,5% порівняно з січнем–лютим 2023 року, імпорт – 116 609,1 тис.дол., або 109,9%.


Сміляни серед переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «День зустрічі птахів»

Підведено підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «День зустрічі птахів», який проводиться Національним еколого-натуралістичним центром з метою актуалізації уваги молоді


Споживчі ціни у Черкаській області в березні порівняно з лютим зросли

Продукти харчування та безалкогольні напої загалом подорожчали на 0,2%. На 5,3–0,7% зросли ціни на фрукти, масло, кисломолочну продукцію, рибу та продукти з риби, м’ясо та м’ясопродукти, хліб.