Юні джури зі Сміли стали учасниками Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Військово-патріотичному вихованню школярів у Смілі приділяється велика увага. Одним із напрямків цієї роботи є участь у Всеукраїнській дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі «Сокіл» («Джура»).

Серед 29 роїв, які були учасниками обласного одноденного патріотичного вишколу «Вільні творять майбутнє», організованому Черкаським обласним центром туризму, краєзнавства і екскурсій, що проходив 16 квітня на базі Черкаського обласного дитячого багатопрофільного санаторію «Сосновий Бір», були і 6 роїв закладів зі шкіл №№7, 15, гімназії, ліцею «Лідер» та два рої школи №11.

Юні джури¸ будучи учасниками цікавих пізнавальних локацій, вправлялися у стройовій та медичній підготовці, подоланні туристсько-спортивної смуги перешкод, метанні гранати, збірці і розбірці автомата, орієнтуванні на місцевості, поглибили знання з історії рідного краю, більше дізналися про бойове спорядження військовослужбовця. Захоплюючою була участь роїв у таборуванні.

Цінним для смілянських роїв стало відвідування «Патріотичного музею АТО» у Черкасах та зустріч із військовослужбовцями Черкаського міського об’єднаного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Учасники вишколу щасливі і радісні поверталися додому, отримавши нові знання, щоб успішно їх продемонструвати під час міської гри «Сокіл «Джура», яка відбудеться у травні.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.