Новини Сміли та регіону на хвилях радіо «ТЯСМИН». Випуск #6 від 27 серпня


У смілянській гімназії розповіли про свою гордість – випусників

До 30-ї річниці Незалежності телеканал «1+1» підготував до ефіру відеомарафон областями України. Крім прямих включень ТСН, транслювалися репортажі про найдивовижніші природні, архітектурні, мистецькі та культурні об’єкти


На Смілянщині триває ремонт дороги між селами Холоднянське та Миколаївка

#Велике_будівництво в Черкаському районі триває. Вже невдовзі завдяки капітальному ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення Холоднянське – Миколаївка тут обіцяють якісну та безпечну дорогу. Нині на цій ділянці проведено фрезерування старого асфальтного дорожнього покриття на відрізку 3,5 км. Укладено основу зі щебенево-піщаної суміші обробленої цементом та вирівнюючий шар крупнозернистого асфальтобетону на ділянці автодороги відстанню […]


Найактивніше вакциновуются в області працівники позашкілля

У Черкаській області триває активна кампанія щодо вакцинації працівників освіти. Наразі щепилися 70% освітян.


Новини Сміли та регіону на хвилях радіо «ТЯСМИН». Випуск #5 від 27 серпня


Будівництво житла у містах нашої області зросло майже на 45%

Цьогоріч за І півріччя в області прийняли в експлуатацію 68,4 тис.м.кв. загальної площі житлових будівель. Це на 43,4% більше ніж за аналогічний період минулого року, повідомили в обласному управлінні статистики.


Вчительку зі Сміли відзначили на обласному рівні

26 серпня в Черкасах відбулася обласна освітянська конференція. Тут підбили підсумки роботи освітян області за 2020-2021 навчальний рік та окреслені напрямки розвитку освіти на наступний навчальний рік.


Навчання у школах Черкащини планують розпочати у звичайному режимі – у класах за партами

Нині Черкащина перебуває в «зеленій» епідеміологічній зоні. Тому розпочинати навчальний рік в області планують у звичайному режимі.


Новини Сміли та регіону на хвилях радіо «ТЯСМИН». Випуск #4 від 27 серпня


На засіданні виконкому ухвалили рішення щодо матеріальної допомоги смілянам та передачі майна

26 липня у малій залі Будинку рад під головуванням міського голови Сергія Ананка відбулось чергове засідання виконавчого комітету Смілянської міської ради.