Навчання у школах Черкащини планують розпочати у звичайному режимі – у класах за партами

e5a6c85-shkola690Нині Черкащина перебуває в «зеленій» епідеміологічній зоні. Тому розпочинати навчальний рік в області планують у звичайному режимі. Однак, залежно від особливостей епідеміологічної ситуації, існують різні варіанти навчання.

Начальниця відділу дошкільної і загальної середньої освіти Управління освіти і науки Черкаської ОДА Людмила Гордуновська розповіла, що Міністерство освіти і науки України рекомендує три варіанти початку навчального року.

1.Низький рівень захворюваності, «зелений» рівень епідемічної небезпеки. Дозволено відвідувати заклади освіти у звичайному (очному) режимі. Може бути «змішане» навчання (дистанційно та із дотриманням правил дистанціювання та гігієни).

2.Середній рівень захворюваності, «жовтий» і «помаранчевий» рівні епідемічної небезпеки. Дозволено відвідувати заклади освіти у звичайному режимі. Може бути «змішане» навчання.

Відвідування закладів освіти може бути заборонено у разі, коли на самоізоляції через контакт з пацієнтом з підтвердженим випадком COVID-19 перебуває більше, ніж 50% здобувачів освіти та персоналу закладу. У такому випадку освітній процес у загальній середній та спеціальній освіті забезпечується дистанційно.

3.Високий рівень захворюваності, «червоний» рівень епідемічної небезпеки. Відвідувати навчальні заклади заборонено, крім закладів дошкільної освіти та учнів 1-4 класів закладів середньої освіти.

«Ми створюємо в області належні безпечні умови для початку нового навчального року в очному форматі з урахуванням усіх протиепідемічних заходів. Уже розробили графіки та рекомендації щодо відвідування закладів, відповідно до рівня епідемічної небезпеки. Заклади освіти забезпечені засобами дезінфекції, індивідуального захисту, термометрії. Сподіваюся, що санітарно-епідемічна ситуація дозволить нам провести новий навчальний рік у звичайному режимі – у класах за партами», – сказала Людмила Гордуновська.

Пресслужба Черкаської ОДА

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *