Новини Сміли та регіону на хвилях радіо «ТЯСМИН». Випуск #6 від 20 серпня


Черкаські міграційники видворили росіянина з України

43-річного громадянина Російської Федерації із Старобабанівської виправної колонії № 92 супроводили до суду, потому – за рішенням останнього, примусово видворили з країни.


Чоловіку, який пограбував магазини, загрожує до 10 років ув’язнення

29-річний черкащанин у в серпні цього року вчинив два розбійні напади на магазини «mr. Тістечко+» та «Формула Смаку» у Черкасах.


Новини Сміли та регіону на хвилях радіо «ТЯСМИН». Випуск #5 від 20 серпня


На території черкаського дитсадка знайшли травмованого яструба

19 серпня до Центру управління в надзвичайних ситуаціях надійшло звернення про допомогу. Рятувальникам повідомили, що на території дошкільного навчального закладу на вулиці Гоголя у Черкасах


У 87% освітніх закладів Смілянщини виявили порушення при підготовці до нового навчального року

Фахівці Смілянського управління Держпродспоживслужби у складі робочих комісій проводять перевірки освітніх закладів Сміли та територіальних громад щодо їх готовності до нового навчального року.


В області тривають перевірки діяльності перевізників

Наказом директора Департаменту інфраструктури та ЖКГ у Черкаській ОДА створили комісію, яка контролюватиме діяльність перевізників.


Українські COVID-сертифікати в застосунку «Дія» офіційно визнали в ЄС

COVID-сертифікати в застосунку «Дія» офіційно визнали в Європейському Союзі. Українці, які пройшли повний курс вакцинації, зможуть подорожувати, не складаючи тестів.


Новини Сміли та регіону на хвилях радіо «ТЯСМИН». Випуск #4 від 20 серпня


Трьох черкаських письменників відзначили на міжнародному конкурсі «Коронація слова – 2021»

19 серпня відбулася онлайн-церемонія нагородження переможців Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова»-2021 у номінації «Романи». Про це інформують на Facebook-сторінці конкурсу. Серед авторів, яких відзначили на цій церемонії є й черкащани. Так, у номінаці “Вибір видавництва “Кондор” переможцем стала черкащанка Оксана Дуплій із твором «Львівські таємниці». Дипломантом стала Світлана Веренич (Горбань) за роботу «Кров Авіценни». Ще […]