У 87% освітніх закладів Смілянщини виявили порушення при підготовці до нового навчального року

перевіркаФахівці Смілянського управління Держпродспоживслужби у складі робочих комісій проводять перевірки освітніх закладів Сміли та територіальних громад щодо їх готовності до нового навчального року.

Станом на 19 серпня обстежено 63 дитячі освітні заклади, це 83% (усього на обліку 76 закладів освіти), у тому числі дошкільних – 31, загальноосвітніх – 29, інтернатних – 2, професійно-технічної освіти – 1. Порушення виявлено у 55 випадках, що становить 87%.

Керівникам закладів надані пропозиції стосовно створення належних умов виховання та навчання дітей, про результати перевірок поінформовані (листами) управління освіти, молоді та спорту Смілянського виконавчого комітету, відділи освіти, культури, молоді та спорту об’єднаних територіальних громад.

Більшість наданих пропозицій на сьогодні виконано, відзначають в обласному управлінні Держпроспоживслужби.

За період підготовки проведено заходи з питань підвищення рівня готовності загальноосвітніх, дошкільних і позашкільних навчальних закладів до початку навчального року: проведено поточні та капітальні ремонти навчальних корпусів, спальних приміщень, виробничих майстерень, бібліотек, актових, спортивних зал, приміщень харчоблоків тощо.

Під час обстежень із представниками навчальних закладів, персоналом провели бесіди та лекції щодо дотримання вимог санітарного законодавства при забезпеченні навчального процесу, організації харчування, проведення періодичних медичних оглядів.

Усунення недоліків та виконання рекомендацій – на контролі Смілянського управління Держпродспоживслужби.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *