Антиковідні уроки: у школі дітей навчили робити захисні щитки та саморобні санітайзери

Під час проведення інженерного тижня в школі, я обрала для роботи з дітьми наступну тематику: виготовлення захисних щитків для обличчя з учнями 5-В та 6-В класів


Середня зарплата на Черкащині перевищила у 2,3 «мінімалку»

Середня номінальна заробітна плата штатного працівника у грудні 2020 року склала 11 646 грн. Це у 2,3 раза вище рівня мінімальної заробітної плати (5000 грн)


Президент призначив Олексадра Скічка головою Черкаської ОДА

Президент України Володимир Зеленський призначив головою Черкаської обласної державної адміністрації Олександра Олександровича Скічка.


Визволителі Сміли у книгах і спогадах (Відео)


Чоловік у запалі сварки вбив «товариша по чарці», а тіло залишив на одній із вулиць села

Житель одного із сіл Чигиринщини у стані алкогольного сп’яніння під час сварки з «товаришем по чарці» накинувся на осьтаннього з ножем. Господар наніс гостю удар в груди.


Громадські організації Сміли мають нагоду взяти участь в обласному конкурсі

Департамент соціального захисту населення ОДА оголосив конкурс з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими організаціями та об’єднаннями ветеранів та осіб з інвалідністю.


Смілянські лісівники допомагають звільняти населені пункти від снігового полону

Сніг додав жителям Смілянщини не лише краси, а й великого клопоту. Снігові замети, зокрема, створили проблеми із пересуванням дорогами, вулицями, дворами.


Учнів не зможуть залучати до прибирання класів

Новий санітарний регламент, що набув чинності у січні 2021 року, не передбачає залучення школярів для миття підлоги та вікон


У центральній бібліотеці проводять цікаві зустрічі за інтересами

У центральнiй мiськiй бiблiотецi iменi Олени Журливої користувачi та вiдвiдувачi можуть знайти для себе потрiбну iнформацiю, а також з користю провести вiльний час.