Шановні сміляни! Щиро вітаю вас з прийдешніми святами – Новим роком та Різдвом Христовим!

Настають довгоочікувані новорічні свята – вісники оновлення, мрій і сподівань. Ми озираємось на пройдений рік, оцінюємо свої здобутки.Нехай з останніми хвилинами старого року вас покинуть турботи та негаразди, а Новий, 2021 рік буде щедрим на цікаві плани, нові досягнення та професійні перемоги.


Шановні жителі Смілянщини!

Щиро вітаю вас зі світлими та радісними святами Нового року та Різдва Христового! Рік 2020-й подарував нам чимало добрих хвилин, пов’язаних з новими здобутками та звершеннями, новими досягненнями та успіхами.


Шановні залізничники, дорогі наші ветерани! Земляки сміляни!

Щиро вітаємо вас з Новим роком і Різдвом Христовим! Для кожного з нас початок Нового року – це нові плани, мрії та сподівання.


Від щирого серця вітаю всіх смілян з Новим, 2021 роком та Різдвом Христовим!

Новий рік – це чудове свято, яке приносить радість і надію на краще життя, сподівання, що рік, який настає, принесе нам мир, стабільність, здійснення мрій та успішне майбутнє.


Шановні працівники вагонного депо! Дорогі ветерани!

Поздоровляємо вас з Новоріччям та Різдвом! На порозі прийдешнього 2021 року бажаємо щирої сильної віри – в себе, у свою долю, у свою країну, у своє майбутнє.


Шановні локомотивники, ветерани війни та праці!

Прийміть найкращі та найщиріші вітання з новорічними та різдвяними святами! Хай рік Новий стане роком невичерпної енергії, постійного безмежного оптимізму, принесе вам віру й надію у день прийдешній.


Дорогі працівники дистанції сигналізації і зв’язку, ветерани підприємства!

Прийміть найщиріші вітання із новорічними святами! Бажаємо, щоб 2021-й рік був багатим, спокійним, мирним та щасливим, щоб кожна оселя наповнилася щастям, злагодою, благополуччям


Шановні працівники Шевченківської дистанції електропостачання, дорогі наші ветерани! Щиро вітаємо вас з Новим роком і Різдвом Христовим!

У ці передсвяткові дні бажаємо вам щастя і міцного здоров’я, добра і злагоди, нових вагомих успіхів!


Шановні працівники Шевченківської дистанції колії, дорогі наші ветерани!

Щиросердно вітаємо вас з радісними святами – Новим роком і Різдвом Христовим! Хочемо побажати, щоб усі негаразди і неприємності залишилися у році, який добігає кінця.