До кінця тижня у медичні та освітні заклади обіцяють подати тепло

img_20181031_153202_hht31 жовтня у сесійній залі Будинку рад під головуванням міського голови Олексія Цибка відбулося друге пленарне засідання 79-ї сесії міської ради, в роботі якої взяв участь 21 депутат. На порядку денному залишилося не розглянутими 28 питань.   

Перед початком сесії депутат Олександра Пляченко озвучила проблемне питання щодо критичного стану даху будинку жителя мікрорайону «Кут» Андрія Санжаровського та звернулася з проханням щодо можливості виділення коштів із міського бюджету для проведення ремонту.

Депутати відхилили 15 проектів рішень про надання дозволу КП «Смілакомунтеплоенерго» на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок під нежитловими будівлями центральних теплових пунктів та комплексів котелень у різних мікрорайонах міста. Також не були прийняті рішення щодо передачі земельних ділянок під будівництво житлового будинку на вул. Мічуріна, 22 та Свято-Амфілофієвській парафії Черкаської єпархії УПЦ по вул. Мазура, 19. Депутати відхилили проекти шодо передачі земельної ділянки Черкаській обласній організації Українського товариства мисливців та рибалок та ТОВ «ВудЕнерго». На сесії депутати знову не дійшли згоди щодо передачі приміщення колишнього ліцею Будинку дитячої та юнацької творчості (інша пропозиція – передача приміщення відділу культури з метою створення музейного комплексу).

Міський голова Олексій Цибко проінформував про результати підготовки, початку та проведення опалювального сезону 2018-2019 років. Міський голова зазначив про виплату біля 2,5 млн. грн. боргу за спожитий газ попередньому трейдеру ТОВ «Газ-Імпекс» та подальші перемовини з НАК «Нафтогаз», у якого вартість газу значно дешевше. До кінця тижня планується подати тепло у дитячі садочки та медичні заклади. Обговорення питання підготовки до початку опалювального сезону викликало бурну дискусію серед депутатів міської ради.    

Начальник управління житлово-комунального господарства Сергій Чередніченко проінформував присутніх, а депутат Антон Кривко доповнив інформацію, щодо виконання договору по енергоаудиту, на який було виділено з міського бюджету біля 400 тис. грн та термін якого закінчився 22 жовтня.

На цьому депутати завершили роботу 79-ї сесії міської ради, інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *