ВОНИ БРАЛИ УЧАСТЬ У ПАРАДІ ПЕРЕМОГИ

Рівно 70 років тому на Красній площі у Москві відбувся Парад Перемоги. У ньому взяли участь 67 військових частин, що представляли 10 фронтів. Дійство, яке супроводжував зведений військовий оркестр з 1400 музикантів, тривало дві години. Учасниками грандіозного параду були, зокрема, 5 уродженців Смілянського району.


ТОПОЛІ ФРОНТОВИКА САМІЙЛА ТИМОШЕНКА

Напевно, у кожному селі Смілянщини є свої історичні дерева, пов’язані з тими чи іншими подіями історії або місцевими особистостями. На в’їзді до Малого Бузукова привертають увагу зелені велетні – стрункі тополі,


КЛУБ ЗА ІНТЕРЕСАМИ НАЗВАЛИ «БЕРЕГИНЕЮ»

Створено його у приміському селі Костянтинівці, де немає навіть примітивного будинку культури. Презентували клуб за інтересами у сільській бібліотеці, в якій і «прописалася» «Берегиня».


У ПЛЕСКАЧІВЦІ «ПЕРЕОБРАЛИ» КОРОЛЕВУ ПОЛІВ

Земельні угіддя у ВСК «Міжгір’я» с. Плескачівки далеко-далеко не розкішні: переважають крутосхили. Та це ніяк не заважає працьовитим господарям вирощувати щедрі врожаї.


СОЛОДКЕ ЗАХОПЛЕННЯ ОЛЕКСАНДРИ ПОГУЛЯЙКО

Понад 30 років свого трудового життя жителька села Санжарихи Ольга Андронівна Погуляйко присвятила улюбленій справі – роботі на колгоспній пасіці, де кількість вуликів довела до цілої сотні.


Домушники зі Сміли сядуть на лаву підсудних

Прокуратурою Черкаського району скеровано обвинувальний акт до Черкаського районного суду відносно двох жителів м. Сміла, які обвинувачуються у вчинені злочинів, передбачених ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України,


План заходів до Дня Конституції та Дня молоді у Смілі

– Урочисте зібрання громадськості міста з нагоди 19-ї річниці Конституції України. Урочисте вручення стипендій міського голови творчо – обдарованій молоді та вручення паспортів особам, які досягли 16-ти річного віку. Виставка майстрів декоративно-прикладного мистецтва.


Смілянка стала переможницею обласного конкурсу “Пані директорка – 2015”

Підбито підсумки обласного конкурсу професійної майстерності «Пані директорка 2015». У ньому перемогла Ірина Огус – директор Смілянської міської централізованої бібліотечної системи. Конкурс оголосило управління культури Черкаської обласної адміністрації. Фінал відбувся  на базі обласна універсальна наукова бібліотека імені Тараса Шевченка» Черкаської обласної ради. Вона відзначена грамотою та отримала подарунок сувенір-скарбничку граційну «кішечку».


Працюємо не для показників, а заради здоров’я людей

Вже давно існує життєва істина, що знайти себе в житті та, зокрема, свою професію за покликом душі – це одна з фундаментальних основ щастя. Завідуюча відділенням жіночої консультації міської поліклініки Ірина Остапенко знайшла себе у медицині.