Працюємо не для показників, а заради здоров’я людей

DSC_0022Вже давно існує життєва істина, що знайти себе в житті та, зокрема, свою професію за покликом душі – це одна з фундаментальних основ щастя. Завідуюча відділенням жіночої консультації міської поліклініки Ірина Остапенко знайшла себе у медицині.

Росла і вчилася в Казахстані. В родині до неї медиків не було, тож стати лікарем вирішила сама. За направленням як молодий спеціаліст приїхала до Сміли. Спочатку працювала в медсанчастині дільничним гінекологом, пізніше перейшла до жіночої консультації. Понад 15 років займалася дитячою гінекологією. На той час цей напрямок був новим і молодому фахівцю було дуже цікаво займатися цією справою.

Людину, яка щиро любить свою роботу, не помітити важко. 3 роки тому головний лікар поліклініки Валентина Покотиленко запропонувала Ірині Остапенко стати завідуючою жіночою консультацією. Якраз лікарі почали готуватися до акредитації, яку Ірина Остапенко успішно пройшла. Стала одним з активних організаторів Школи відповідального батьківства, багато уваги присвячувала інформуванню майбутніх батьків, підготовці майбутніх матерів. Головне в роботі – це ініціатива і щира зацікавленість в тому, що робиш, переконана Ірина Петрівна.

Сьогодні у відділенні 7 фахівців. У дружному згуртованому колективі молодь працює поряд з досвідченими лікарями. Досвід старшого покоління, помножений на нові ідеї та ініціативу молоді дає вагомий результат. Неодноразово колектив і його керівника відзначають за успіхи в роботі. Однак Ірина Остапенко зазначає, що головний секрет успіху не в цифрах.

«Ми працюємо не для показників, а для збереження жіночого здоров’я, його поліпшення», – каже вона.

Усю себе жінка віддає роботі та сім’ї. Двоє дорослих дітей не пішли в медицину, однак навчилися у мами найголовнішого – знайти себе і своє покликання в житті.

Таїсія СОБОЛЬ

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *