Шановні підприємці!

Нагадуємо, що згідно з постановою КМУ від 02.10.2013 № 727 «Про внесення зміни до пункту 2 Положення про порядок накладення та стягнення штрафів за порушення законодавства про захист прав споживачів» за обмеження або відмову у реалізації прав споживачів


Автолазня смілянських волонтерів уже на передовій

Наприкінці навчального року смілянські волонтери відправили у зону АТО патріотично розмальовану гімназистами автолазню для військових, обладнану у мікроавтобусі, який придбано за учнівські кошти.


НА ЧЕРКАЩИНІ РОЗПОЧАЛИСЯ ПРОФІЛАКТИЧНІ ЗАХОДИ “АВТОБУС-2015”

 4 по 30 червня в області, як і по всій Україні, розпочалися профілактичні заходи на пасажирському автотранспорті під назвою «Автобус-2015». Здійснють їх працівники Державтоінспекції за участю представників територіального управління Укртрансінспекції.


ДСНС України закликає громадян дотримуватися елементарних правил відпочинку поблизу водойм!

З початком купального сезон люди масово вирушають на відпочинок до водойм. Досить часто громадяни нехтують елементарними правилами безпеки, що стає причиною трагічних наслідків.


Незабутні сім днів у Польщі

Незабутні сім днів у Польщі, у мальовничому селищі Кшижові, провели учні Смілянського природничо-математичного ліцею. «Для європейського порозуміння» – саме в такому польсько-німецько–українському проекті взяли участь


У Смілі освятили земельну ділянку та хрест під будівництво храму УПЦ

Вчора у Смілі поблизу дитячого садочка №17 по вулиці Косіора відбулося освячення земельної ділянки та хреста під будівництво храму УПЦ КП Великомучениці Євгенії та Христового Вознесіння.