Сучасний адміністратор: фахівці ЦНАПів області підвищували компетентності

Навички фахівця сучасного центру надання адміністративних послуг опановують адміністратори ЦНАПів Черкащини. Організували дводенні навчання Програма PROSTO «Підтримка доступності послуг в Україні» у партнерстві з Черкаською обласною військовою адміністрацією.

Залучили до тренінгу 40 фахівців ЦНАПів області. Спікерами стали експерти програми PROSTO, а також адміністратори з інших областей країни. Вони ділилися позитивними прикладами та практичними навичками, які необхідні сучасному фахівцеві ЦНАП у роботі.

– Минулоріч у ЦНАПах області надали 600 тисяч послуг, – зауважив заступник очільника області Олександр Турченяк. – Спільно з партнерами ми намагаємося проводити роботу, щоб максимально наблизити адміністративні послуги для жителів області. Нині в усіх 66 територіальних громада діє ЦНАП. Загалом в області налічується 193 точки доступу до адміністративних послуг.

Водночас на рівні області акцентують увагу на доступності та інклюзивності середовища, передовсім у громадських місцях.

– Ми розпочали аналіз безбр’єрності громадських місць на Черкащині, – розповів Олександр Турченяк. – Насамперед взялися за ЦНАПи. Отримані результати узагальнили та розмістили на карті. Звісно, нам є над чим працювати. У цьому питанні розраховуємо на підтримку від наших партнерів. Перед нами ще довгий шлях. Наша мета – зробити публічний простір комфортним для всіх громадян.

Нагадаємо, Програма PROSTO «Підтримка доступності послуг в Україні» підтримує реформу децентралізації та посилення потенціалу місцевих органів влади надавати якісні послуги населенню.

Долучитися до процесу оцінювання доступності громадських місць можуть усі охочі. Задля цього створена спеціальна форма: https://forms.gle/9sF7nAtMtiuGg9RKA

Мапа доступності ЦНАПів Черкаської області для людей із інвалідністю доступна за посиланням.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.