Родина для кожної дитини: в області масштабують послугу сімейного патронату

Шість громад Черкащини візьмуть участь у загальнонаціональному проекті «Родина для кожної дитини: розвиток сімейного патронату». Мова йде про Жашківську, Маньківську, Паланську, Селищенську, Тальнівську та Черкаську тергромади, інформує пресслужба Черкаської ОВА.

Деталі впровадження проекту обговорили сьогодні на робочій нараді в ОВА за участю представників громад. Зокрема, практичні рекомендації надала старша фахівчиня із соціальної роботи МБО «Партнерство «Кожній дитині» Лариса Стрига.

Проект спрямований на пошук і апробацію нових підходів і механізмів забезпечення права дитини на сімейне виховання. А також удосконалення чинної моделі патронату та розвитку мережі патронатних сімей.

Для учасників передбачене фахове навчання. Зокрема, їм надаватимуть юридичну, методичну та психологічну підтримку. Передбачений також супровід і психологічна підтримка родин.

Черкащина входить у трійку регіонів-лідерів за чисельністю патронатних вихователів. В області створено 30 патронатних сімей. А загалом послугами патронатних вихователів уже скористалося майже 350 дітей.

Довідково: проект “Родина для кожної дитини: розвиток сімейного патронату” виконується спільно Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ), Партнерством “Кожній дитині”, Міністерством соціальної політики України, Національною соціальною сервісною службою України, Координаційним центром із розвитку сімейного виховання та догляду дітей за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.