Смілянська прокуратура звернулася до суду щодо нечесного тендеру

Органи прокуратури Черкаської області проводять роботу із захисту державних інтересів, які було порушено внаслідок незаконного укладання договору підряду на реконструкцію будівлі лікарні


У міському парку продовжують працювати над благоустроєм

У рамках проєкту “Культурний фронт” Смілянський міський парк продовжує працювати над благоустроєм та озелененням території, щоб створити максимально комфортні умови


Постачальника змусили повернути до бюджету громади майже 60 тисяч грн

Прокуратура встановила, що між територіальним відділом освіти та одним з товариств Черкащини укладено договір на поставку пального для потреб закладів освіти.


Черкаські патрульні отримали нагороди за сумлінну службу

Щодня патрульні стоять на варті правопорядку та допомагають тим, хто цього потребує 24/7. Учора патрульні Віктор Борисенко та Олександр Перевалов отримали відомчу заохочувальну відзнаку


Чоловік, який намагався ввести в оману виборців, постав перед судом

Судом ухвалив обвинувальний вирок стосовно жителя Києва, який за попередньою змовою групою осіб перешкоджав здійсненню виборчого права (ч. 3 ст. 157 КК України).


В Україні дозволили бустер проти COVID-19 дітям з 12 років

Бустерну дозу підліткам рекомендують через 6 місяців після завершення первинного курсу вакцинації. Якщо дитина, з медичних показань, отримала додаткову дозу вакцини


Неповнолітнім порушникам Закону дають шанс стати на шлях виправлення

На контролі Черкаської обласної прокуратури перебуває питання впровадження Програми відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні кримінального правопорушення.


За тиждень вірусні інфекції підхопили понад 4 тисячі черкащан

За тиждень у Черкаській області на грип та ГРВІ захворіли 4 004 особи. Показник загальної захворюваності на 25,8 % нижче епідемічного порогу по області.


За розбійний напад двоє молодиків постануть перед судом

До суду скеровано обвинувальний акт стосовно 22 та 27- річних жителів м. Корсунь-Шевченківський, які скоїли розбійний напад (ч. 4 ст. 187 КК України).


За тиждень в області зафіксували понад півтисячі випадків коронавірусу

Черкаський обласний центр контролю та профілактики хвороб продовжує проводити щотижневий моніторинг за захворюваністю на COVID-19.