Як у школі №15 відзначили свято Масляної (Відео)

У школі №15 провели свято Масляної. Як годиться відзначили його із щедрим частуванням, прощанням із зимою, піснями, танцями та подарунками.


Свято Масляної у Смілі

26 лютого, починаючи з 12:00 год. за сприяння міської влади та народного депутата України Сергія Рудика відбудеться свято Масляної. Свято відбудеться у мікрорайонах: «Богдана» – по вул. Б. Хмельницького (біля магазину «АТБ»); Машинобудівний завод – по вул. Незалежності (біля магазину «Сріблянка»); Центр – на центральній площі міста, центральному ринку зі сторони вул. В. Чорновола (біля […]


Смілянським школярам розповіли про умови навчання в закордонних ВИШах (Відео)

Про те, щоб випускники мали змогу навчатися у ВИШах Польщі, Німеччини, Франції турбуються у школі №3-колегіумі. Про умови навчання у закордонних навчальних закладах учні дізнаються на підсумкових конференціях.


Визначали кращих кондитерів

21 лютого у Смілянському ЦППРК відбувся І етап Всеукраїнських конкурсів фахової майстерності серед учнів з професії “Кондитер”, в якому взяли участь учні груп №№ 22 і 26. Конкурс проходив у два етапи: теоретичний та практичний.


Чому у Смілі світлофор біля школи показує лише “жовтий”?

Біля школи №6 поруч з пішохідним переходом не працює світлофор, там світиться лише “жовтий”? Коли його полагодять, запитують батьки школярів.  Відповідь з приводу цього надав в.о. начальника управління ЖКГ Віктор ВОЛОШИН:


У Смілі на ходу задимівся автобус

У Смілі на ходу задимівся автобус з пасажирами. Про це кореспонденту “Сміли” повідомив очевидець події. – – Був у справах в мікрорайоні Шевченка. Бачу, задимлений автобус, маршрут №34 «Стадіон «Локомотив» – Міська лікарня», весь в диму, висаджує неподалік зупинки, там де «Дім Сад» пасажирів, повідомив очевидець.


Студентська молодь змагалася у конкурсі на кращу рекламу

В Смілянському коледжі харчових технологій НУХТ в межах декади фахових дисциплін економічного циклу був проведений «Конкурс на кращу рекламу» серед студентів третіх курсів спеціальності «Маркетингова діяльність» та «Організація виробництва» під керівництвом викладачів комісії фахових дисциплін економічного циклу Орленко Лариси Євгеніївни та Соколан Марини Сергіївни.


Соціально-психологічний театр «Нове життя» знову перший!

Цьогоріч вже уп’ятнадцяте у Смілі відбувся фестиваль соціально-психологічних театрів загальноосвітніх закладів. Цей захід складно порівняти з будь-яким іншим, адже саме тут майстерна гра акторів переплітається з трагічністю тематики вистави, глибиною проблеми, яка висвітлюється, та переживаннями десятків пар очей з глядацького залу. Залишитися байдужим? Ніколи! Особливо, коли тобі дорослому хоче донести реальність невинна дитяча посмішка. Серце […]


Смілянська податкова роз’яснює питання обліку «штатної чисельності працівників»

Відповідно до частини 3 статті 64 Господарського кодексу України підприємство самостійно визначає свою організаційну структуру, встановлює чисельність працівників і штатний розпис. Штатна чисельність працівників – це встановлений на перше число звітного періоду роботодавцем склад працівників (персонал), з якими укладено трудовий договір (контракт) відповідно до затвердженого роботодавцем переліку посад (з урахуванням вакантних), в якому зазначено розмір […]