Смілян запрошують долучитися до акції по допомозі дітям із проблемами зору

Смілянський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді повідомляє: у березні стартує Всеукраїнська ХІІ акція благодійного фонду «Сердце до серця», яка проходитиме під гаслом “Я хочу бачити життя”. Цього року акція триває з 9 березня по 9 квітня 2017 року. Присвячена  проблемам зору у дітей та націлена на забезпечення обладнанням офтальмологічних дитячих відділеннь.


Майже 9,4 тисячі га землі виділено в Черкаській області для учасників АТО

Станом на 8 лютого 2017 року Держгеокадастр Черкащини надав 5 621 дозвіл на розробку землевпорядної документації на загальну площу 9 331,93 га, з них: 886 дозволів на загальну площу 106,02 га для ведення індивідуального садівництва й 4 738 дозволів на загальну площу 9 225,91 га для ведення особистого селянського господарства.


З початку сезону епідемії на ГРВІ у Смілі госпіталізовано понад 160 дітей

ГРВІ вважаються найпоширенішими інфекційними захворюваннями, і щорічно нагадують про себе в холодну пору року. Так, з початку цьогорічного епідсезону в нашому місті захворіло 4330 дітей, з яких госпіталізовано 166. З них до 4 років – 1243 осіб (41% від кількості дітей даної вікової категорії), госпіталізовано 105 . Від 5 до 14 років – 2595 ( […]


Колегіанти познайомилися з новітніми технологіями в музеях історії медицини та Булгакова

Минулого тижня учні  10 і 11 класів школи №3 – колегіуму відвідали національний музей медицини України та літературно-меморіальний музей М.Булгакова, які знаходяться у місті Києві.


Податківці роз’яснюють щодо електронного декларування

Смілянська ОДПІ повідомляє, що суб’єктам декларування потрібно отримати посилені сертифікати на ключі електронного цифрового підпису та відповідно до Закону України від 14 жовтня 2014 року №1700-VII «Про запобігання корупції» починаючи з січня 2017 року особи зазначені у пункті 1, підпункті «а» пункту 2 частини першої статті 3 цього Закону (далі – суб’єкти декларування), зобов’язані щорічно […]


Смілянська молодь вчилася обирати своє майбутнє

8 лютого 2017 року в ДНЗ «Смілянський ЦППРК» соціальним педагогом Поліщук Тетяною Миколаївною та бібліотекарем Черненко Світланою Вікторівною було проведено тренінг «Я обираю своє майбутнє». Про це повідомляє прес-центр навчального закладу.


Науково-практична конференція «Місце Сміли в Українській революції»

На початку лютого учениці 10 класу школи №3-колегіуму Дарина Базик та Діана Піменова разом із вчителем історії та науковим керівником Сергієм Олександровичем Мачуським взяли участь у міській краєзнавчій науково-практичній конференції з теми: «Місце Сміли в Українській революції», проведеній з нагоди 100-річчя Української революції 1917 року.