Колегіанти познайомилися з новітніми технологіями в музеях історії медицини та Булгакова

SAM_3408Минулого тижня учні  10 і 11 класів школи №3 – колегіуму відвідали національний музей медицини України та літературно-меморіальний музей М.Булгакова, які знаходяться у місті Києві.

Під час екскурсії ми мали змогу ознайомитись з історією розвитку медицини в Україні з стародавніх часів до наших днів і дізнатись більше про життєвий і творчий шлях славнозвісного письменника Михайла Булгакова. Побачене вразило. В основу організації музеїв покладено новітні технології з використанням науково-методичних, документальних матеріалів, експонати у поєднанні з архітектурними, художньо-технічними і аудіовізуальними засобами. У музеях створені неймовірні інтер’єри різних історичних часів, представлені портрети та фігури відомих вчених і діячів, твори українського образотворчого і літературного мистецтва.
Ми разом із учителями подорожували вулицями столиці, відчуваючи своєрідний колорит і велич міста Києва. Повертаючись додому, захоплено ділились враженнями, які ще довго посідатимуть особливе місце у нашій пам’яті.
Дарина Базик, учениця 10 класу школи №3-колегіуму

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *