Науково-практична конференція «Місце Сміли в Українській революції»

DC-4XyG8eq4На початку лютого учениці 10 класу школи №3-колегіуму Дарина Базик та Діана Піменова разом із вчителем історії та науковим керівником Сергієм Олександровичем Мачуським взяли участь у міській краєзнавчій науково-практичній конференції з теми: «Місце Сміли в Українській революції», проведеній з нагоди 100-річчя Української революції 1917 року. Головними завданнями конференції було обговорення проблем національного та духовно-культурного розвитку Сміли в контексті української революції та залучення учнівської молоді до пошуково-дослідницької діяльності, виховання патріотизму, поваги до держави.
Наші учениці мали змогу ознайомитись з відомою інформацією та отримати нові знання щодо низки подій, пов’язаних з національно-визвольною боротьбою українського народу у 1917-1920 роках, висловити свою думку з означеної теми. Відомо, що в Україні був утворений альтернативний центр влади – Українська Центральна Рада, що стала представницьким органом тогочасних демократичних сил і очолила національно-демократичну революцію в країні. Керівником УЦР став славнозвісний Михайло Грушевський. Саме еволюція поглядів цього історичного діяча і послугувала темою доповіді десятикласниць.
Крім того, дівчата були присутніми на презентації книги «Події Української революції на Черкащині», представленої автором, кандидатом історичних наук, головою Черкаської спілки краєзнавців Мельниченко Василем Миколайовичем.

Прес-центр школи №3-колегіуму

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *