Олекса Бакуменко – козак гумористичного куреня зі Сміли


Чоловік відповідатиме за незаконну вирубку дерев

До суду скеровано обвинувальний акт у кримінальному провадженні за обвинуваченням 45-річного чоловіка у незаконній порубці дерев.


Подвійне горе прийшло у Смілянську громаду

На щиті з поля бою повернулися до рідного краю ще двоє захисників, смілян – ДОРОШЕНКО Олександр Олександрович та ГРУДЄВ Валерій Олександрович.


Прокуратура домоглася, щоб землі повернули територіальній громаді

Уманською прокуратурою встановлено факт незаконного вибуття земельних ділянок з комунальної власності територіальної громади Умані.


Наслідки негоди: у Смілі на дорогу впало дерево

28 березня черкаські рятувальники за допомогою спеціального обладнання прибрали 2 повалених дерева, які впали на дорогу в місті Сміла та біля села Руська Поляна.


За зберігання дитячої порнографії чоловік постане перед судом

За процесуального керівництва Черкаської прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно 30-річного жителя Черкас, який придбав та зберігав відеофайли, що містять ознаки дитячої порнографії.


У Смілі проводять опитування серед підприємців

В умовах воєнного стану економічна безпека країни має критичне значення. Відтак надзвичайно важливими є забезпечення стійкості українського бізнесу


Правоохоронці Черкащини попереджають про відповідальність за домашнє насильство

Одним із негативних і найбільш поширеним явищем в Україні є домашнє насильство. Від насильства в сім‘ї можуть страждати всі члени родини, але найчастіше воно торкається слабких


Із понеділка на Черкащині зміняться часові межі комендантської години

Зважаючи на безпекову ситуацію та враховуючи потреби економіки, посівну кампанію та задля нарощування виробничих потужностей, на території області скоротять тривалість комендантської години.


У Черкаському районі розпочали ремонт доріг

У Черкаському районі розпочато проведення ремонтних робіт, упорядкування узбіч, видалення порослі дерев і кущів, очистка водостічних систем на автомобільних дорогах місцевого і державного значення.