В області продовжують втілювати проєкти інститутів громадянського суспільства

Проєкти інститутів громадянського суспільства продовжують реалізовувати на Черкащині. Натепер більшість рекомендованих конкурсною комісією до переліку переможців проєктів уже втілені.


Новини Сміли та регіону на хвилях радіо «Тясмин». Випуск #6 від 27 жовтня


Державна податкова служба запускає новий сервіс «infoTAX»

З листопада Державна податкова служба України запускає новий електронний сервіс – «infoTAX». Про це повідомив Голова ДПС Олексій Любченко, інформують у ДПС.


У Смілянському районі поліція зафіксувала незаконне використання та викрадення бюлетеня

Начальник Главку Михайло Куратченко розповів про найтиповіші порушення, що виявлили поліцейські напередодні та у день виборів на Черкащині. Про це інфрмують у поліції Черкаської області.


Новини Сміли та регіону на хвилях радіо «Тясмин». Випуск #5 від 27 жовтня


Триває відбір проєктів регіонального розвитку, які фінансуватимуться за кошти ЄС

До 3 листопада триває конкурсний відбір проєктів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу.


За місяць водії на Черкащині накупили пального майже на 440 мільйонів гривень

У вересні 2020 року суб’єктами господарювання через мережу 274 заправних станцій Черкаської області продано світлих нафтопродуктів і газу на 439,1 млн.грн.


Посадовиця, яка допустила безпідставне перерахування коштів під час ремонту доріг у Смілі, постане перед судом

За процесуального керівництва Черкаської обласної прокуратури завершено досудове розслідування та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно посадової особи Смілянського управління житлово-комунального господарства


У Кременчуцьке водосховище випустять понад дві тонни риби

29 жовтня на підставі Науково-біологічного обґрунтування показників зариблення Кременчуцького водосховища різновіковою молоддю цінних видів риб


Новини Сміли та регіону на хвилях радіо «Тясмин». Випуск #4 від 27 жовтня