В області продовжують втілювати проєкти інститутів громадянського суспільства

громалаПроєкти інститутів громадянського суспільства продовжують реалізовувати на Черкащині. Натепер більшість рекомендованих конкурсною комісією до переліку переможців проєктів уже втілені.

Про це повідомляє пресслужба Черкаської ОДА.

За рейтингом пропозицій, цьогоріч визначили 24 проекти інститутів, що набрали найбільшу кількість балів. Відтак громадські організації отримують фінансову підтримку з обласного бюджету на реалізацію проектів – у межах обласної програми розвитку громадського суспільства. У 2020-му – це більше 1 млн грн. Загалом для участі в конкурсі було подано 39 проектів громадських організацій, інформують в Управлінні комунікацій ОДА.

Проєкти, здебільшого, передбачають підтримку творчо обдарованих дітей, розвитку сучасної індустрії дозвілля, популяризацію народного аматорського мистецтва, екологічного та енергоефективного способу життя та господарювання. Це також тренінгові та освітні програми, профілактика конфліктних ситуацій в родині, підвищення рівня громадянської активності членів територіальних громад, етнічних спільнот в області та ін.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *