Посадовиця, яка допустила безпідставне перерахування коштів під час ремонту доріг у Смілі, постане перед судом

дороги коштиЗа процесуального керівництва Черкаської обласної прокуратури завершено досудове розслідування та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно посадової особи Смілянського управління житлово-комунального господарства за неналежне виконання своїх службових обов’язків.

В результаті це спричинило тяжкі наслідки громадським інтересам, під час проведення розрахунків за договором про надання послуг з поточного ремонту вулично-дорожньої мережі вул. Мазура у  Смілі  (ч. 2 ст. 367 КК України).

За даними слідства, обвинувачена належним чином не перевірила фінансові документи суб’єкта господарювання, до яких було внесено інформацію про податок на додану вартість в розмірі 20%.

А це недостовірна інформація, оскільки підприємство не є платником цього податку, та допустила безпідставне перерахування бюджетних коштів Смілянської міської ради на загальну суму майже 482 тис. грн.

Відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено вироком суду, інформує пресслужба Черкаської обласної прокуратури.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *