Є ЧИМ ГОРДИТИСЯ НАУКОВЦЯМ

У приміському селищі Холоднянське успішно працює Черкаська державна сільськогосподарська дослідна станція Національного наукового центру «Інститут землеробства Національної академії аграрних наук України».


ПОЄДНУЄ ЗАКОХАНІ СЕРЦЯ

Ось уже чверть віку поспіль голова Березняківської сільської ради Н.В. Гончаренко виконує відповідальний обов’язок «обрядового старости»:


У КУЦІВЦІ ДЕБЮТУВАЛА ДУХОВНО-МИСТЕЦЬКА АКЦІЯ

Її вперше провели на батьківщині Тодося Осьмачки працівники районного територіального центру. Приурочувалась акція 120-річчю з дня народження українського поета-письменника.


ОБЕРІГ СЕЛА – КОЗА-ДЕРЕЗА!

За останні роки поголів’я кіз у районі подвоїлось. Найбільше тварин утримують у Ротмістрівці, Самгородку, Балаклеї, Сунках, Миколаївці.


Олександр Скороход «ВСЕСВІТ»

Книга, яку ви тримаєте в руках, написана саме для вас! Для того, аби почастувати чарівним напоєм із «Чаші» та провести стежками неосяжного «ВСЕСВІТУ». Повість «Чаша» – невеличка напівпоетична пригодницька іс­торія про подорож студента-медика Максима в пошуках візантійської ре­ліквії – чаші, захованої у Кримських горах. Які перепони чекають на хлоп­ця, чи вдасться йому знайти скарб? І […]


Олександр Скороход «НеЗвичайна професія»

Роман «НеЗвичайна професія» – справжній посібник-таємнопис, щедро завуальований прозорими алегоріями, розбитий на частини сміливими паралелями, насичений дотепними гіпербола­ми, який читачеві пропонується крок за кроком розшифрувати, ман­друючи разом з головним героєм, офіцером запасу Алексом. Але найперше, що доведеться зробити – це наново почати вчитися… читати.


Василь Гирич «На березі бурхливої ріки»

Біжить мій вік, як вода по камінню, біжить, і немає йому вороття. А ті камені колючі та гострі, такі, що як зачеплять за душу, то надовго залишається шрам. Скільки тих рубців щемить на нещасному журналістському серці! Здається, і не злічити їх, що з’явилися за чотири десятиліття. Адже за цей період у суспільстві відбулося кілька перебудов […]


Ілюстрована збірка публікацій «Шевченко в моєму житті»

До 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка регіональна газета «Сміла» започаткувала рубрику «Шевченко в моєму житті». Ми були впевнені, що наші читачі можуть розповісти чимало життєвих історій, поділитися спогадами, думками, чимось надто особистим, що пов’язане з Тарасом Григоровичем. Адже у життя кожного з нас він приходить по-своєму. До одних із пожовклих сторінок «Кобзаря» або разом […]


Cмілянин знайшов у кар’єрі каміння подібне на сало

Каміння, що на вигляд нагадує їжу, колекціонує 48-річний Олександра Ніколашин із міста Сміла на Черкащині. Назбирав близько тисячі екземплярів.