ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ! Продовжується набір дітей-інвалідів віком від 16 років та інвалідів І-ІІІ груп (в тому числі учасників АТО з обмеженими можливостями)
Купатися в Тясмині не рекомендують
Шановні мешканці міста! Доводимо до відома, що за результатами санітарно-мікробіологічного дослідження, вода на річці Тясмин не відповідає санітарним нормам
П’ятеро смілянських міліціонерів місяць несли службу в зоні АТО
Минулого тижня, з буремного сходу України, в повному складі повернувся зведений загін черкаських міліціонерів до складу якого входило п’ятеро співробітників Смілянського міського відділу міліції.