Ілюстрована збірка публікацій «Шевченко в моєму житті»

shevchenkoДо 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка регіональна газета «Сміла» започаткувала рубрику «Шевченко в моєму житті».

Ми були впевнені, що наші читачі можуть розповісти чимало життєвих історій, поділитися спогадами, думками, чимось надто особистим, що пов’язане з Тарасом Григоровичем. Адже у життя кожного з нас він приходить по-своєму. До одних із пожовклих сторінок «Кобзаря» або разом з «Катериною» чи «Заповітом», яку читали напам’ять старші люди. Інші відкривають для себе велич Шевченка під час випадкових знайомств з цікавими людьми чи наодинці із його «Кобзарем».

І ми не помилилися. До редакції надійшли десятки листів, в яких сміляни щиро й душевно ділилися думками, спогадами, роздумами про геніального сина українського народу, нашого славного земляка Тараса Григоровича Шевченка.

Ці історії простих громадян були такі щирі, що колектив редакції вирішив видати їх окремою збіркою, а також створити відеосюжети про смілянських майстринь, які до 200-річчя Кобзаря присвятили свої персональні виставки, аби більше людей змогли ознайомитися з ними, згадати, що в їхньому житті пов’’язано з Великим Кобзарем, адже нині в ці непрості часи для нашої країни, Тарас Шевченко сприймається по-особливому близько.

Колектив газети «Сміла»

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.