Її вперше провели на батьківщині Тодося Осьмачки працівники районного територіального центру. Приурочувалась акція 120-річчю з дня народження українського поета-письменника. Хлібом-сіллю зустрічали гостей сільський голова Ігор Волошин та соціальний працівник Тетяна Кравець. Разом поклали квіти до меморіальної дошки Осьмачки, а потім оглянули в бібліотеці книжкову виставку творів відомого в усьому світі літературного митця та робіт образотворчого мистецтва, які виготовили тамтешні умільці. Побували гості і в церкві, збудованій більше 200 років тому. Гостей до сліз зворушила розповідь отця Василя про її важке і тривале відродження. Саме цю церкви відвідував Тодось Осьмачка. Учасників духовно-мистецької акції приємно здивувала також зустріч з мешканцями вулиці, якій лише за часів незалежності України присвоїли ім’я поета-земляка. За доброю традицією, господарі села пригостили усіх присутніх смачною кашею й домашньою випічкою.
Андрій Глущенко
У КУЦІВЦІ ДЕБЮТУВАЛА ДУХОВНО-МИСТЕЦЬКА АКЦІЯ
![](http://www.smilamedia.org.ua/wp-content/themes/Carolina/images/date.png)
![](http://www.smilamedia.org.ua/wp-content/themes/Carolina/images/user.png)
![](http://www.smilamedia.org.ua/wp-content/themes/Carolina/images/alert.png)
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.
Залишити відповідь