Смілянські підприємства заборгували своїм працівникам понад 8 мільйонів гривень

Розпорядженням міського голови від 08.02.2016  № 26р (із змінами  від 14.04.2017 №56р) утворено тимчасову комісію з питань контролю за виплатою та погашенням заборгованості із заробітної плати


19 грудня одна із вулиць Сміли буде без світла

Смілянський міський район електричний мереж проводить планові ремонтні роботи. Тож, 19 грудня тимчасово електроенергії не буде на вулиці Семена Морочковського.


Турнір за сприяння газети “Сміла” (Відео)


Рятувальники нагадали дітям правила пожежної безпеки під час святкування Нового року

Смілянські рятувальники нагадали учням 3 класу «Ліцею «Лідер» правила пожежної безпеки під час святкування новорічних свят. Незадовго до Нового року співробітники Смілянського РВ


19 грудня у Смілянському районі не буде електроенергії

Згідно графіку планових відключень у зв’язку з проведенням ремонтних робіт працівниками Смілянського РЕМ 19 грудня без електроенергії залишаться жителі села Велика Яблунівка та хутора Степок.


Як у Смілі відзначатимуть день Святого Миколая. Розклад заходів

19 грудня – відзначають день Святого Миколая. З нагоди свята у Смілі відбудуться заходи


Визначено кращі волейбольні команди (Відео)


Якої погоди чекати на Смілянщині 19 грудня?

Спокійну зимову погоду у нашому регіоні формує виступ холодного антициклону з центром над Поволжям. За статистикою, такі потужні антициклони формуються лише раз у 13 років.


Смілянські хортингісти тріумфували на всеукраїнських змаганнях

15-16 грудня відбулися змаганнях на кубок України та всеукраїнські змагання з хортингу. Спортсмени змагалися за першість у розділах “Боротьба” та “Двобій”.


За 2018 рік на Одеській залізниці планують заощадити 650 тис.кВт год на встановленні світлодіодних модулів

За 11 місяців поточного року у регіональній філії «Одеська залізниця» впровадили 610 світлодіодних модулів на суму 1,2 млн. грн., завдяки чому отримано економії 115 тис. кВт.год.