Рятувальники нагадали дітям правила пожежної безпеки під час святкування Нового року

48391227_2207471309506675_7966244614078201856_nСмілянські рятувальники нагадали учням 3 класу «Ліцею «Лідер» правила пожежної безпеки під час святкування новорічних свят. Незадовго до Нового року співробітники Смілянського РВ Управління ДСНС України у Черкаській області звертаються до батьків з проханням не залишати дітей без нагляду! Виховувати у малечі навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками. Слід наголосити на важливості дотримання правил безпеки життєдіяльності під час новорічних та різдвяних свят, а також під час використання піротехнічних виробів.

– Знайдіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми про це. Пам’ятайте, що вимірюватимуться ці хвилини ціною життя. А щоб неждана мить не стала початком великої біди – потрібно давати дітям чіткі рекомендації, як діяти в тій чи іншій ситуації. Пам’ятайте, що життя наших дітей залежить тільки від нас самих!

Лише об’єднавши наші зусилля, ми зможемо донести важливість і необхідність дотримання правил безпеки життєдіяльності, тим самим попередивши можливі трагедії. І пам’ятайте: “У разі виникнення надзвичайної ситуації, телефонуйте — 101!”, зазначає провідний інспектор Смілянського РВ управління ДСНС України у Черкаській області, Ірина Лисенко.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.