Смілянські школярі дізналися про побут предків та побували у Музеї космосу

21 вересня учні 2-Б класу школи №3-колегіуму здійснили незабутню подорож до музею під відкритим небом міста Переяслав-Хмельницького. Діти здійснили свою мрію побачити як раніше жили наші предки, їхній побут


На території Черкаської області передають штормове попередження

Метеорологи Черкаського обласного гідрометцентру передають штормове попередження на території Черкаської області.


Податкова міліція вилучила з незаконного обігу фальсифікований алкоголь

У ході проведення операції «Акциз-2018» та розслідування кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 204 КК України (незаконне виготовлення підакцизних товарів з недоброякісної сировини, що становить загрозу для життя та здоров’я людей


На вулицях одного із сіл Смілянщини завтра не буде електроенергії

Згідно графіку планових відключень у зв’язку з проведенням ремонтних робіт працівниками Смілянського РЕМ 24 вересня без електроенергії тимчасово вулиці села Голов’ятине.


Якої погоди чекати на Смілянщині 24 вересня?

Під впливом атмосферних фронтів, що переміщуються із Західної Європи, за якими почала надходити прохолодна повітряна маса, характер погоди змінився з теплої та сухої та вітряну та дощову.


На яких вулицях Сміли завтра не буде світла?

Міський район електричний мереж проводить планові ремонтні роботи, тож 24 вересня на частині вулиць тимчасово відключать світло. Це вулиці ст. Шевченка (будинки №№ 4-52, 19-49) та  отамана Т. Боровця.


Смілянському футболу – 110 років

Гортаючи сторінки календаря хочу зазначити, що серед свят та пам’ятних дат вересня, до яких причетні сміляни, слід згадати про смілянський футбол, адже йому виповнюється 110 років.


Шановні машинобудівники, ветерани заводу!

Правління та профком ПрАТ «СМІЛАМАШ» сердечно вітають вас із професійним святом – Днем машинобудівника!


Шановні машинобудівники!

Вітаю вас з професійним святом – Днем машинобудівника. Машинобудування має вагоме значення серед інших складових промисловості України.


Смілян запрошують долучитися до озеленення міста

Частина небайдужих мешканців міста на сторінках соціальної мережі Facebook організувалися та вирішили 29 вересня провести озеленення міста висаджуванням біля 400 саджанців дерев