ЗА ФАКТОМ СУТИЧКИ НА СЕСІЇ СМІЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІДКРИТО КРИМІНАЛЬНЕ ПРОВАДЖЕННЯ
Провадження відкрито за статтею 296 Кримінального кодексу України – хуліганство. Поліцейські опитують свідків та здійснюють повний збір інформації про подію.
Провадження відкрито за статтею 296 Кримінального кодексу України – хуліганство. Поліцейські опитують свідків та здійснюють повний збір інформації про подію.