Від щирого серця вітаю всіх з днем народження нашого міста – 624-ю річницею заснування!

Спільними зусиллями та щоденною працею всі разом ми творимо теперішнє і майбутнє Сміли. Висловлюю подяку всім, хто своєю діяльністю долучається до розвитку та процвітання міста.


Шановні сміляни та гості міста! Прийміть найщиріші вітання з нагоди святкування Дня заснування Сміли!

День народження населеного пункту – це завжди свято єднання. Воно об’єднує тих, хто цінує ко-жен куточок своєї малої Батьківщини, вулиці, парки, сквери, будинки, хто пам‘ятає минуле і творить майбутнє.


Вітаємо усіх смілян з днем народження рідного міста!

За гарною традицією, у ці дні з особливою вдячністю згадуємо усіх, хто творив його славетну історію, збагачував традиції, розбудовував, боронив від ворога. Це свято наповнює наші серця гордістю за своїх земляків.


Дорогі мої земляки! Любі сміляни!

У нас чудове свято – День міста! Впевнений, що у цей день кожен з нас відчуває себе частиною великої родини. Це свято об’єднує усіх, кому дорога наша Сміла. Тож хочу приєднатися до слів вдячності, які звучатимуть сьогодні на адресу всіх мешканців Сміли, які не байдужі до долі рідного міста


Шановні жителі міста Сміли! Прийміть щирі вітання з нагоди Дня міста!

День народження міста – завжди хвилююча подія для його мешканців. Це свято улюблене і шановане всіма смілянами. У житті міста багато яскравих сторінок. Зі Смілою пов’язані імена відомих державних діячів, військових, діячів літератури і мистецтва.