Дорогі сміляни!

Вже стало доброю традицією, що у день великого християнського свята Віри, Надії, Любові та їх матері Софії ми відзначаємо День усиновлення.


Шановні працівники бібліотечної системи!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек. Це свято свідчить про глибоку повагу суспільства до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури.


30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек.

Шановні володарки книжок та книжних полиць! Щиро вітаю вас із професійним святом – Всеукраїнським днем бібліотек!


У Смілі буде перший в Україні об’єднаний Центр надання адміністративних послуг

Нині при міському виконавчому комітеті та районній державній адміністрації діють центри надання адміністративних послуг. Їх планують об’єднати і створити міськрайонний. Такий об’єднаний центр надання адміністративних послуг у Смілі буде одним з перших в Україні.


Прокуратура інформує

За останнє півріччя у Смілі та районі гострою стала проблема викрадення електродротів та дротів (кабелів) телефонних ліній.


Якщо для призначення пенсії не вистачає стажу

Через неможливість знайти хоча б якусь роботу чимало наших громадян виїхало у пошуках кращої долі за кордон. Більша частина з тих, що залишилися, працюють неофіційно, отримуючи заробітну плату «в конвертах». Тож і виходить, що ні ті, ні інші, швидше за все, не набудуть необхідного мінімального страхового стажу для призначення пенсій за віком.


З 1 жовтня водії мають їздити з увімкненими фарами

ДАІ нагадала водіям, що з 1 жовтня удень вони мають їздити з увімкненими фарами на заміських дорогах.


Про тих, хто у віки пішов, й про тих, хто поруч з нами

До пращурів моїх століттів крок. Від них різдвяний дідух із колосся.


Вибори президента шкільного парламенту

Цікавою подією життя школи №3-колегіуму стали вибори президента шкільного учнівського парламенту, які були організовані та проведені за всіма законами демократичного суспільства. Передвиборча кампанія тривала весь вересень.


У Смілі затримали водія з «коноплею» та без документів на авто

23 вересня, Державтоінспектори ВДАІ Смілянського району, під час нагляду за дорожнім рухом в м. Сміла, по вулиці Філатова, за порушення правил дорожнього руху зупинили автомобіль «ВАЗ-21093»