Вибори президента шкільного парламенту

2Цікавою подією життя школи №3-колегіуму стали вибори президента шкільного учнівського парламенту, які були організовані та проведені за всіма законами демократичного суспільства. Передвиборча кампанія тривала весь вересень. Протягом неї кандидати на посаду президента Владислав Скрипник (9-Б клас), Дар’я Кобилко (8-Б клас), Любов Мільохіна (8-Б клас), Валентина Козлова (10 клас) та Мар’яна Сідорова (11-А клас) провели масштабну піар-акцію, зустрічі з виборцями, учнями 4-11-х класів, під час яких презентували свої передвиборчі програми, ділились планами на майбутнє, відповідали на запитання, роздавали буклети та листівки.
25 вересня відбулися вибори, у яких брали участь учні 4-11-х класів, вчителі, всі працівники школи. Кожен, хто прийшов на вибори, отримав бюлетень та зміг висловити свою думку щодо кандидатів на посаду. Вибори були таємними, виборчі бюлетені вкидали до спеціальних скриньок. Відкриття скриньок відбулося в той же день у присутності представників від кожного класного колективу, членів шкільного прес-центру, журналістів смілянських ЗМІ. За підрахунком голосів, більшість виборців проголосували за ученицю 10 класу Валентину Козлову, тож її обрано президентом шкільного учнівського парламенту.
Про перемогу Валентини на виборах урочисто оголосив голова шкільної виборчої комісії Ігор Береза. Нового президента школи №3-колегіуму щиро привітала директор Тетяна Анатоліївна Карло, побажала успішної, творчої та плідної роботи на посаді.
Ми вітаємо Валентину із отриманням такої відповідальної посади та бажаємо успіхів у роботі, підтримки команди однодумців – членів шкільного парламенту, та виконання всіх передвиборних обіцянок!

Прес-центр школи №3-колегіуму

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *